LG V30 Plus mı geliyor? | HER GÜN İÇİN BİLGİ

LG V30 Plus mı geliyor?

Güney Koreli akıllı telefon pazarındaki yerini sağlamlaştırmak adına güçlü yatırımlar yaparak iddialı akıllı telefonlarla karşımıza çıkıyor. Ekran çerçeve oranını ile oldukça aşağı çeken V30 modelinde de bu geleneği sürdürecek. Ortaya çıkan yeni sızıntı ise modelini gündeme getirdi.

LG V30 Plus geliyor!

LG’nin modelinde yaptığı gibi modelinde de farklı versiyonları piyasaya sunması gündemde. Ortaya çıkan bilgilere göre LG, ve modellerinden sonra şimdi ise modelini geliştiriyor.

İddia edilene göre Güney Kore’de satışa çıkacak olan eğer talep görürse global pazara da açılabilir. Özelliklere baktığımızda ise modeline kıyasla ufak farklılıklarla bir tık daha ilerde diyebiliriz.

17-08/12/lg-v30-tanitim.jpg

6 inç büyüklüğünde piksel ekranla gelecek olan LG V30 Plus, işlemci, 6 GB RAM, dahili depolama alanı, çift arka kamera, batarya ve ses modülünün yer alacağı söyleniyor.

Fiyat tarafında ise dolarla gelmesi beklenen modelinin aksine içinse fiyat etiketinin yer alması bekleniyor. tarihinde tanıtılacak olan yeni modellerin Eylül sonunda raflardaki yerini alması bekleniyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir